Rychlý kontakt
Akce a slevy na email

 

Avokádový olej Olivado, přírodní 4 L ekovak (pytel s ventilkem v kartonovém obalu)Obrázek není - Avokádový olej Olivado, přírodní 4 L ekovak (pytel s ventilkem v kartonovém obalu)Značka Olivado NZ
Dostupnost Dodání do 7 dnů
3 507 Kč   

  


Popis
Související zboží
Dotazy
Poslat na email

Parametry


Objem -  l
Bod hoření -  °C
Použití -  
Expirace nebo-li doporučujeme použít do: -  


Podrobný popis


Za studena lisovný, panenenský avokádový olej Olivado z těch nejkvalitnějších plodů Nového Zélandu a Austrálie je jedinečným pomocníkem přo ty, kdo touží po dokonalosti jejich pokrmů. V salátu probudí jeho chuť a donutí Váš organismus využít všechny vitamíny obsažené v zelenině, dokonce rychleji, než olej olivový.Nebojte se na něm usmažit rybu nebo steak, zvládne a 260 stupňů Celsia. Díky jeho viskozitě ho spotřebujete méně než byste čekali, výsledek vás nadchne. Nebo si jen tak nalijte na talíř, potěšte se nádhernou zelenou barvou a namáčejte dobré pečivo, jako řekové.

 

Avokádo a olej z něj obsahuje veliké množství nenasycených mastných kyselin, je výrazným zdrojem antioxidantů a betasytosterolu, zabraňujícímu vstřebávání špatného cholesterolu. Jeho preventivní účinky při problémech s vysokým cholesterolem, vysokým tlakem jsou klinicky ověřeny, stejně jako prevence očncích chorob, díky vysokému obsahu Luteinu, nebo při potížích s prostatou.

 

Olej není nutno skladovat v chladničce, při podchlazení se zahušťuje, Po otevření doporučujeme spořebovat cca do 12 měsíců, ale ani po této době obvykle nedochází k žádným změnám charakteru oleje.

 

 

Doporučení: při použití jako zálivky ,neche salát cca 15 minut vydýchat, teprve potom oceníte olej naplno.

Vytvořeno pomocí Tvujeshop.cz
Vlastní eshop snadno a rychle