Rychlý kontakt
Akce a slevy na email

 

Avokádový olej Olivado, přírodní 250 ml


Avokádový olej Olivado, přírodní 250 ml
Avokádový olej Olivado, přírodní 250 ml
Avokádový olej Olivado, přírodní 250 mlZnačka Olivado NZ
Dostupnost Dodání do 1 dne
315 Kč   

  


Popis
Související zboží
Dotazy
Poslat na email

Parametry


Objem 250  l
Bod hoření 260  °C
Použití -  
Expirace nebo-li doporučujeme použít do: 2016  


Podrobný popis


Za studena lisovný, panenský avokádový olej Olivado z těch nejkvalitnějších plodů Nového Zélandu a Austrálie je jedinečným pomocníkem pro ty, kdo touží po dokonalosti jejich pokrmů. V salátu probudí jeho chuť a donutí Váš organismus využít všechny vitamíny obsažené v zelenině, dokonce rychleji než olej olivový. Nebojte se na něm usmažit rybu nebo steak, zvládne až 260 stupňů Celsia. Díky jeho viskozitě ho spotřebujete méně, než byste čekali, a výsledek vás nadchne. Nebo si ho jen tak nalijte na talíř, potěšte se nádhernou zelenou barvou a namáčejte do něj dobré pečivo, jako Řekové.

 

Avokádo a olej z něj obsahuje veliké množství nenasycených mastných kyselin, je výrazným zdrojem antioxidantů a betasytosterolu, zabraňujícímu vstřebávání špatného cholesterolu. Jeho preventivní účinky při problémech s vysokým cholesterolem, vysokým tlakem jsou klinicky ověřeny, stejně jako prevence očních chorob, díky vysokému obsahu Luteinu, nebo při potížích s prostatou.

 

Olej není nutno skladovat v chladničce, při podchlazení se zahušťuje. Po otevření doporučujeme spořebovat cca do 3 měsíců, ale ani po této době obvykle nedochází k žádným změnám charakteru oleje.

 

 

Doporučení: při použití jako zálivky, nechte salát cca 15 minut vydýchat, teprve potom jej oceníte naplno.

Vytvořeno pomocí Tvujeshop.cz
Vlastní eshop snadno a rychle