Rychlý kontakt
Akce a slevy na email

 

Obchodní podmínky


Obchodní podmínky se vztahují na nákupy realizované prostřednictvím tohoto online obchodu a obchodu Avokadovyolej.cz. (dále jen "Prodejce") a budoucím kupujícím.

I. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
1. Nakupovat v online obchodu mohou zákazníci registrovaní prostřednictvím elektornického formuláře, který je umístěn na stránkách.
2. Objednávku zboží odesílá zákazník prostřednictvím aplikace online obchodu. Převzetí objednávky je prodávajícím potvrzeno mailem.
3. Odesláním objednávky souhlasí kupující s aktuálním zněním obchodních podmínek. Zákazník je o výsledku zpracování objednávky informován emailem.

II. Dodání zboží
1. Zboží je expedováno na adresu dodání v pracovní den následující po dni zpracování objednávky. V případě, že zboží není dočasně k dispozici, je zákazník informován emailem.
2. Online obchod dodává zboží v rámci ČR jako Obchodní balík na dobírku prostřednictvím České pošty nebo kurýrní služby. Cena podléhá aktuálním ceníkům poskytovatelů služby.V případě osobního odběru je nutno kontatkovat prodejce.
3. Cena poštovného se mění v závislosti na hmontosti zásilky a platí pouze v rámci ČR.

III. Platba za zboží
Platba za zboží z tohoto obchodu je hrazena dobírkou. Cena zahrnuje cenu zboží dle aktuálních ceníku, poštovné a balné. Dalším způsobem je platba předem bankovním převodem nebo osobně při převzetí zboží.
Celková cena je tvořena cenou zboží a dopravného dobírkou. Uváděné ceny jsou včetně DPH 10% u zboží
a 20% u dopravného.


IV. Ochrana osobních údaju
Prodejce považuje veškeré osobní údaje zákazníků za důvěrné a nakládá s nimi v souladu se zákonem
č. 101/2000Sb a v žádném případě neposkytuje tyto údaje třetím stranám.Vytvořeno pomocí Tvujeshop.cz
Vlastní eshop snadno a rychle