Rychlý kontakt
Akce a slevy na email

 

Avokádový olej Olivado s chilli 250 ml


Avokádový olej Olivado s chilli 250 ml
Avokádový olej Olivado s chilli 250 ml
Avokádový olej Olivado s chilli 250 mlZnačka Olivado NZ
Dostupnost Dodání do 7 dnů
329 Kč   

  


Popis
Související zboží
Dotazy
Poslat na email

Parametry


Objem 250  ml
Použití -  
Expirace nebo-li doporučujeme použít do: -  


Podrobný popis


Olivado Gold Avocado Oil Chilli v sobě kombinuje panenský, za studena lisovaný avokádový olej s olejem z chilli papriček. Vzniká tak olej výrazné chuti s nádechem čerstvého chilli.

Tento olej podle milovníků pikantních až zběsile pálivých pokrmů patří mezi středně žahavé. My, kdo si jen občas dáme rádi něco pikantnějšího, s ním však musíme zacházet velmi opatrně.

Tento olej je jediný, který doma do jídla rovnou nelijeme ani nedávkujeme po lžících, ale pouze velmi opatrně a jemně po kapkách:-)

Takže kdo má rád ostrou exotiku, pak se jeho thajské a mexické pokrmy mohou stát ještě neodolatelnějšími až vzrušujícími....

Naše osobní zkušenost:

Avokádový chilli olej je výborný jako kořenící přípravek při rožnění a grilování. Maso do něj však po velmi palčivém zážitku nenaklládáme, ale pouze lehce pokápneme krátce před tepelnou úpravou. Příjemnou chuť dodá olej i Chilli Con Carne a Vaše tacos se stanou zase zajímavějšími.

Olejem můžete ozvláštnit také dresinky na zeleninové saláty, kde jeho chuť pěkně ladí s rajčaty, mrkví a kousky grilovaného masa.

Pro podzimní a zimní chladné dny, kdy se potřebujeme zahřát nejen u krbu ale i uvnitř a čaj, svařák a grog už na to nestačí, uvaříme si polévku z dýně hokkaidó či tomatovku, jako vzpomínku na naši rajčatovou plantáž. Do nalité polévky přidáme mimo jiné pár kapek chilli oleje.

Značka Olivado znamená mnoha cenami ověnčené kulinářské oleje z Nového Zélandu.

Vytvořeno pomocí Tvujeshop.cz
Vlastní eshop snadno a rychle